Habit moderatorja shqiptare: Dashuria s’do 10 mijë lekë, as 10 milionë, duhen më shumë… (FOTO) – AlpeGossip
Habit moderatorja shqiptare: Dashuria s’do 10 mijë lekë, as 10 milionë, duhen më shumë… (FOTO)

Habit moderatorja shqiptare: Dashuria s’do 10 mijë lekë, as 10 milionë, duhen më shumë… (FOTO)

Moderatorja e emisionit “Boom”, Fiori Dardha ka zgjedhur ta urojë Shën Valentinin ndryshe me një postim që ka tërhequr vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj.

Jo vetëm sepse ka postuar si rrallëherë foto me bashkëshortin, por edhe për përshkrimin që i ka lënë kësaj fotoje.

“Me la 10 mije leke (te vjetra) mbi tavoline. “Merri! Prishi te gjitha” – me tha. Gezuar!

P.S: diçitura është për humor. Dashuria e vërtetë nuk ka nevojë as për 10 mijë, as për 100 mijë, as për 1 milion dhe as per 10 milion lekë të vjetra.
Duhen më shumë!”, shkruan Fiori dhe në fund ka theksuar për portalet se është thjesht shaka.