“E akuzoi se ia kishte lypur” Ermali i “mbyll gojën” Rashelit duke i kujtuar diçka (FOTO) – AlpeGossip
“E akuzoi se ia kishte lypur” Ermali i “mbyll gojën” Rashelit duke i kujtuar diçka (FOTO)

“E akuzoi se ia kishte lypur” Ermali i “mbyll gojën” Rashelit duke i kujtuar diçka (FOTO)

Ish velina e emisionit ‘xing’ të drejtuar nga Ermal Mamaqi, para pak ditësh ka bërë një deklaratë mjaft provokuese dhe të dyshimtë.

Rashel Kolaneci e cilësuar si një nga vajzat sexy dhe mjaft të lakuar në media ka treguar se gjatë kohës kur ishte pjesë e emisionit të Mamaqit ai “ja kishte lypur”.

Kjo deklaratë normal që nuk i ka shpëtuar Ermalit pa marrë vesh. Në një publikim të Ermalit ajo ka dashur ta korrigjojë për anglishten e tij. Por Ermali nuk mund ta linte pa thumbuar dhe ja kthen menjëherë

‘Hë ça ke që më ngacmon? apo ti them të gjithëve që më ke ngacmuar.’ ka shkruar Ermali.

Alpenews.al