BËRI VEPRIMIN E GABUAR ME FANSAT/ Justin Bieber për pak zemëroi Hailey Baldwin – AlpeGossip
BËRI VEPRIMIN E GABUAR ME FANSAT/ Justin Bieber për pak zemëroi Hailey Baldwin

BËRI VEPRIMIN E GABUAR ME FANSAT/ Justin Bieber për pak zemëroi Hailey Baldwin

Justin Bieber i habiti të gjithë fansat me veprimin e tij të fundit. Këngëtari publikoi në llogarinë e tij në Twitter numrin e telefonit dhe ky gabim e detyroi që ta ndryshonte.

Kaq mjaftoi që fansat e tij të nisnin t’i shkruanin mesazhe apo ta fusnin në grupet e “chat”-it në rrjetet sociale.

Justin nuk i është përgjigjur asnjë prej mesazheve, ndërkohë që vendosi të ndryshonte numrin pasi nuk dëshironte të zemëronte bashkëshorten e tij, Hailey Baldwin.

Merreni këtë gjest si dhuratë për festat e fundvitit!