“PSE JE KAQ SKANDAL?”/ Fansja e ngacmon, Roza nuk heziton ti përgjigjet: Po ti pse… (FOTO) – AlpeGossip
“PSE JE KAQ SKANDAL?”/ Fansja e ngacmon, Roza nuk heziton ti përgjigjet: Po ti pse… (FOTO)

“PSE JE KAQ SKANDAL?”/ Fansja e ngacmon, Roza nuk heziton ti përgjigjet: Po ti pse… (FOTO)

Ajo është një ndër moderatoret më të mira shqiptare që prej vitesh e kemi parë në ekrane të ndryshme.

Bëhet fjalë për Roza Latin e cila është shumë e drejtpërdrejtë në media duke i thënë gjërat troç. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale ku ndan me ndjekësit e saj foto e video të ndryshme si nga përditshmëria ashtu edhe nga fotosesionet e ndryshme që realizon.

Shpeshherë debaton me ndjekësit e saj në fotot në Instagram dhe e njëjta gjë ka ndodhur sërish. Roza ka publikuar një foto me një shoqen e saj dhe një fanse i thotë “pse je kaq skandal”.

Roza nuk hezitoi t’i përgjigjej dhe qetësisht e pyeti: “Po ti pse me ke follow”.