SEKSI DHE PROVOKUESE/ Fjolla Morina tregon pak nga kënga e re (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
SEKSI DHE PROVOKUESE/ Fjolla Morina tregon pak nga kënga e re (FOTO+VIDEO)

SEKSI DHE PROVOKUESE/ Fjolla Morina tregon pak nga kënga e re (FOTO+VIDEO)

Këngëtarja Fjolla Morina nuk publikon shpesh këngë të reja, por ato që sjell priten mirë nga publiku.

Së fundmi, përmes rrjeteve sociale ajo ka zbuluar pak nga kënga e re, të cilën po e finalizon në studion muzikore.

“Fustani” do të mbajë titullin kënga e re e Fjollës, të cilën e paralajmëroi me një imazh tejet provokues, ku zbuloi edhe një varg të këngës.

Kujtojmë që kënga e fundit nga Fjolla Morina është “Culo”, ndërsa presim të shohim se çfarë ka përgatitur kësaj radhe.