Armina ju prezanton me TRENDIN e aksesorit më të pëlqyer të momentit (FOTO) – AlpeGossip
Armina ju prezanton me TRENDIN e aksesorit më të pëlqyer të momentit (FOTO)

Armina ju prezanton me TRENDIN e aksesorit më të pëlqyer të momentit (FOTO)

Ka stil të veçantë dhe ndjek trendet më të fundit të veshjeve, duke qenë kështu një nga bloggeret më të suksesshme në vend. Bëhet fjalë për Armina Mevlanin dhe pasionin e saj për modën dhe të bukurën.

Nga fotot që Armina ka postuar në llogarinë e saj personale në ‘Instagram’, së fundmi vihet re një aksesor me të cilin është shfaqur disa herë dhe duket se i pëlqen dhe ndihet komode.

Bëhet fjalë për çantat e kashtës, të madhësive të ndryshme të cilat i ka kombinuar kryesisht me fustane shumëngjyrësh apo edhe vetëm në një kolor.

Duket se Armina preferon formën rrumbullake tek ky model çantash. Vajza, mesa duket ky është trend i kësaj vere, duhet ta kemi patjetër një çantë të tillë në garderobën tonë.\revistawho.com