Enca dredh të pasmet dhe hedh VIDEON, fansat e MASAKROJNË me komente (FOTO/VIDEO) – AlpeGossip
Enca dredh të pasmet dhe hedh VIDEON, fansat e MASAKROJNË me komente (FOTO/VIDEO)

Enca dredh të pasmet dhe hedh VIDEON, fansat e MASAKROJNË me komente (FOTO/VIDEO)

Fotot dhe videot provokuese janë një detaj që karakterizon postimet e Encës.

Këngëtarja së fundmi publikoi edhe klipin e ri ‘DUA’ i cili bëri goxha zhurmë për shkak të skenave hot. Por ndjekësit e 22 vjeçares patën mundësinë të shihin para pak minutash një tjetër postim, një video ku një vajzë e cila supozohet të jetë vetë Enca, shfaqet duke dredhur të pasmet. Njëra ndër ndjekëset i zbulon se këngëtarja i ka bërë block një faqeje pasi kishin shkruar se ajo me fustanin e kuq ka kopjuar Adelina Berishën.

Komenti i saj ka bërë që ‘vajza dreq’ të komentojë ku ia kthen: ‘Bëj block ata që s’dinë ç’flasin. Kam dëgjuar se është sëmundje ngjitëse’.