NUK E KENI VËNË RE, por femrat që fton Ermali në emision bëjnë të gjitha këtë veprim misterioz (FOTO) – AlpeGossip
NUK E KENI VËNË RE, por femrat që fton Ermali në emision bëjnë të gjitha këtë veprim misterioz (FOTO)

NUK E KENI VËNË RE, por femrat që fton Ermali në emision bëjnë të gjitha këtë veprim misterioz (FOTO)

Me shumë siguri nuk e keni vënë re dhe do të habiteni kur t’ju tregojmë se të gjitha të ftuarat e “Xing me Ermalin” bëjnë një veprim misterioz, që ndoshta nuk është rastisur në asnjë emision tjetër.

Nuk e kanë bërë me fjalë dhe as nuk është traditë e emisionit, por të ftuarat e “Xing me Ermalin”, zgjedhin gjithnjë të vishen me të bardha.

E ftuar mbrëmjen e sotme është Genta Ismajli të cilën do ta shihni me një kostum të bardhë siç e shihni në foton e mëposhtme.

Genta Ismajli sot në Xing me Ermalin
Pas Gentës do shihni Adrola Dushin e cila gjithashtu vjen me një kostum të bardhë me pantallona.

Adrola Dushi sot në Xing me Ermalin
Por ne të “Xing.al”, vumë re se jo vetëm të ftuarat e mbrëmjes së sotme, por edhe ato të puntatave të kaluara kanë zgjedhur të njëjtën ngjyrë.

Alketa Vejsiu
Alketa Vejsiu, Elita Rudi, Riselda Sejdija kanë zgjedhur kostumin e bardhë ndërsa Zaimina, Gjyste Vulaj, Bora Zemani etj janë shfaqur me fustane të bardhë apo Anxhelina Hadërgjonaj me xhaketë dhe pantallona të shkurtra të bardha.

Anxhelina Hadërgjonaj
E bardha konsiderohet të jetë ngjyra e perfeksionit, e suksesit, e mirësisë dhe sinqeritetit, cilësi të cilat i gjejmë tek të gjitha të ftuarat.

Elita Rudi

Zaimina Vasjari

Bora Zemani

Riselda Sejdija

Gjyste Vulaj