“E DINË TË GJITHË QË….”/ Mozzik flet për Loredanën pak kohë pas ndarjes: Ajo është e vetmja – AlpeGossip
“E DINË TË GJITHË QË….”/ Mozzik flet për Loredanën pak kohë pas ndarjes: Ajo është e vetmja

“E DINË TË GJITHË QË….”/ Mozzik flet për Loredanën pak kohë pas ndarjes: Ajo është e vetmja

Reperi Gramoz Aliu i njohur në botën e artit si Mozzik ka folur për Loredaënën për herë të parë pasi dyshja morën vendimin të ndaheshin.

I ftuar në emisionin “Shiko kush luan”, reperi u pyet se sat ë dashura serioze ka patur.

Pa u menduar shumë këngëtari përmendi Loredanën, si nënën e vajzës së tij.

“E dinë të gjithë që vetëm një dhe ajo është nëna e vajzës time, Loredana,”– tha këngëtari duke shkatuar një atmosferë mjaft emocionuese në emision.

Dyshja janë ndarë zyrtarisht prej rreth dy muajsh. Ata janë prindër të një vaze të cilën e kanë pagëzuar me emrin Hana.