PO I AFRON DITËLINDJA/ Ja dhurata që kërkon Elhaida Dani nga miqtë e saj (FOTO) – AlpeGossip
PO I AFRON DITËLINDJA/ Ja dhurata që kërkon Elhaida Dani nga miqtë e saj (FOTO)

PO I AFRON DITËLINDJA/ Ja dhurata që kërkon Elhaida Dani nga miqtë e saj (FOTO)

Këngëtarja e njohur Elhaida Dani ka kërkuar nga familjarët dhe miqtë e saj që t’i bëjnë dhuratë një mace për ditëlindje. Me anë të një postimi në ‘Instagram’, ajo njoftoi miqtë dhe të afërmit e saj duke u shprehur me shaka: “Keni dy muaj kohë. Mos bëni sikur nuk dini”.

Macja në foto siç duket është  e preferuara e Elhaidës, kështu që këngëtarja nuk ka nguruar të shprehë publikisht dëshirën për ta bërë të sajën. Me siguri dikush do ja bëjë këtë dhuratë, ndaj mbetet për t’u parë kur do të realizohet.