Zaimina Vasjari në luftë me rrudhat dhe aknet, ju zbulon sekretin e saj: Unë ndihem kaq mirë me… (FOTO) – AlpeGossip
Zaimina Vasjari në luftë me rrudhat dhe aknet, ju zbulon sekretin e saj: Unë ndihem kaq mirë me… (FOTO)

Zaimina Vasjari në luftë me rrudhat dhe aknet, ju zbulon sekretin e saj: Unë ndihem kaq mirë me… (FOTO)

Para pak ditësh këngëtarja Zaimina Vasjari ka festuar ditëlindejn e saj në një party të organizuar me shumë finesë.
Këngëtarja si gjithmonë u shfaq në formë fizike shumë të mirë edhe pse para pak kohësh ka sjellë në jetë një vajzë.

Ajo ka bërë sërisht rrjetin të flasë për të, pasi ndau një foto ku shfaqej vetëm me rrobdishan, teksa ekspozonte gjoksin.

Krah fotos ajo ka treguar disa nga trajtimet që bën për të pasur një fytyrë sa më të bukur dhe të kuruar.