“PRANOVA TË MË SHËRBEJ…”/ Semi liston arsyet pse pranoi të merrte pjesë në ”BBV” – AlpeGossip
“PRANOVA TË MË SHËRBEJ…”/ Semi liston arsyet pse pranoi të merrte pjesë në ”BBV”

“PRANOVA TË MË SHËRBEJ…”/ Semi liston arsyet pse pranoi të merrte pjesë në ”BBV”

Mbrëmjen e sotme birra ‘’Peja’’ zgjodhi t’i vinte banorët në vështirësi.

Konkurentët duhet t’i drejtojnë njëri-tjetrit pyetje, përgjigjet e të cilave duhet të jenë të sinqerta.

Në bazë të kësaj performance publiku do mund të votojë në rrjetet sociale banorin i cili e kalon këtë sfidë sinqeriteti.

Semit iu desh të tregonte gjatë kësaj loje se cilat janë arsyet që ka pranuar për të qenë pjesë e eksperiencës së ‘’BBV’’.

‘’Për të sfiduar veten absolotisht dhe si pjesa tjetër e banorëve pranova që të më shërbejë edhe në aspekt profesional’’,- tha ajo.