“SI BURRË, S’KA LEZET FEMRA KËSHTU”/ Aulona Musta “i kthehet” ndjekësve: Do bëj atë që dua… (FOTO) – AlpeGossip
“SI BURRË, S’KA LEZET FEMRA KËSHTU”/ Aulona Musta “i kthehet” ndjekësve: Do bëj atë që dua… (FOTO)

“SI BURRË, S’KA LEZET FEMRA KËSHTU”/ Aulona Musta “i kthehet” ndjekësve: Do bëj atë që dua… (FOTO)

AulonaMusta është një nga modertoret e ekranit që si pasion të dytë ka edh epalestrën.

Në Instagram e kemi parë të shpërndajë foto e video nga palestra ku ushtrohet përditë dhe rezultatet i shohim dukshëm.

Ashtu siç e ka bërë zakon, ditën e sotme ka publikuar një foto ku ka ekspozuar krahun e pik/risht muskujt pak të zhvilluar.

Në të shkruan se krahun e ka mjaft të stërvitur e u kërkon fansave t’i kursejnë mesazhet kritikuese pasi do bëjë atë që i pëlqen.

Megjithatë asaj i ka ardhur një mesazh nga një fanse e cila i thotë:

“Si burrë, s’ka lezet femra kështu”.