RRËZËLLITËSE/ Xhemi Shehu MAHNIT me pamjen në dasmën e Sarës dhe Ledionit – AlpeGossip
RRËZËLLITËSE/ Xhemi Shehu MAHNIT me pamjen në dasmën e Sarës dhe Ledionit

RRËZËLLITËSE/ Xhemi Shehu MAHNIT me pamjen në dasmën e Sarës dhe Ledionit

Ledion Liço dhe Sara Hoxha mbajnë mbrëmjen e sotme në një hotel luksoz në Como të Italisë, dasmën madhështore të shumëpritur. Çifti shumë i dashur për publikun kanë ftuar të afërm, miq, bashkëpunëtorë, moderatorë, këngëtarë etj, mes tyre edhe Xhemi Shehu.

 


Xhemi ka postuar pak më parë disa foto ku tregon pamjen e saj para dasmës dhe të gjithë ndjekësit e saj janë mahnitur.

Xhemi shfaqet e veshur me një fustan rozë të gjatë në pjesën mbrapa dhe të shkurtër para duke treguar këmbët elegante. Nuk kanë munguar komplimentat e shumta për moderatoren bukuroshe.