Linda Rei e fiksuar me këngën e kësaj këngëtareje shqiptare (FOTO/VIDEO) – AlpeGossip
Linda Rei e fiksuar me këngën e kësaj këngëtareje shqiptare (FOTO/VIDEO)

Linda Rei e fiksuar me këngën e kësaj këngëtareje shqiptare (FOTO/VIDEO)

Ish konkurentja e Dance With Me ka treguar se i pëlqen të jetë qendra e vëmendjes.

Këtë e shfaq edhe me anë të postimeve të cilat pjesën më të madhe janë provokuese.

Ndërsa këtë herë Linda Rei na ka treguar se është e fiksuar më një këngëtare shqiptare. Më saktë, me një nga këngët e saj. Bëhet fjalë për Encën dhe këngën ‘Dreq’.

‘Kënga e ditës ‘ shkruan Linda.