Video/ I ulet në gjunjë të dashurës dhe i propozon për martesë, përgjigjja e saj me lot në sy i shokon të gjithë… – AlpeGossip
Video/ I ulet në gjunjë të dashurës dhe i propozon për martesë, përgjigjja e saj me lot në sy i shokon të gjithë…

Video/ I ulet në gjunjë të dashurës dhe i propozon për martesë, përgjigjja e saj me lot në sy i shokon të gjithë…

Një djalë kishte menduar deri në detja se si të realizonte propozimin për martesë që so t’i bënte të dashurës së tij. Por ai nuk kishte menduar se ajo mund ta refuzonte. Videoja kur vajza i tha jo propozimit të të dashurit të saj për martesë është bërë viral.

Në pamjet lmike shihet djali që ulet në gjunjë dhe i ofron të dashurës një buqetë me trëndala.

Ajo merr trëndalat, por kur ai nxjerr një unazë martese, vajza tund kokën dhe qan.

Më pas e dashura largohet nga skena me lot në sy duke i thënë “jo” propozimit.

Shikuesit të shokuar më pas vijnë për të dhënë mbështetje të riut që qëndronte në gjunë.

Propozimi që u bë viral u zhvillua në një skenë në sheshin Paseo de la Fe në Monterrey, Meksikë.