ORIOLA POZON DUKE REKLAMUAR TË PASMET/ Dafina Zeqiri humb kontrollin dhe i lë komentin +18 (FOTO) – AlpeGossip
ORIOLA POZON DUKE REKLAMUAR TË PASMET/ Dafina Zeqiri humb kontrollin dhe i lë komentin +18 (FOTO)

ORIOLA POZON DUKE REKLAMUAR TË PASMET/ Dafina Zeqiri humb kontrollin dhe i lë komentin +18 (FOTO)

Kudo ku është ajo situata del nga kontrolli dhe tashmë mund të thuhet se Oriola Marashit nuk i rezistojnë dot as vajzat.

Teksa ka postuar një foto në Instagram ku ka shfaqur në pah të pasmet e saj, ka qenë këngëtarja Dafina Zeqiri e cila e ka ngacmuar me një koment +18.

“Fu*k that b O errday”, shkruan Dafina në komentin e saj publik.

Epo nuk ka faj! Oriola Marshi e përmbush në 100% tablonë e sensualitetit femëror.