Ylli Limani del lakuriq! VIP-et shqiptare nuk përmbahen, shihni çfarë i shkruajnë – AlpeGossip
Ylli Limani del lakuriq! VIP-et shqiptare nuk përmbahen, shihni çfarë i shkruajnë

Ylli Limani del lakuriq! VIP-et shqiptare nuk përmbahen, shihni çfarë i shkruajnë

Ylli Limani është padyshim një nga këngëtarët më të dashur për publikun që me zërin e tij ka vjedhur zemrat e të gjithëve. Ylli është komentuar gjithnjë në media për anën profesionale ndërsa skandalet nuk e kanë shoqëruar asnjëherë përgjatë karrierës së tij. Megjithatë me foton e fundit Ylli ka bërë namin.
Këngëtari shfaqet lakuriq në pjesën e sipërme, para dritares së një dhome, postim që ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve, edhe vipave shqiptare.

Këngëtarja Dhurata Ahmetaj i komenton: “E ke rregullu jetën”. Prezantuesja Liberta Spahiu e pyet “Nudo a?” ndërsa Rona Nishliu e komplimenton.

Megjithatë pak më vonë Ylli e ka fshirë foton dhe arsyeja nuk dihet ende, ndoshta prej këtyre komenteve nga vipat?