Sinan Hoxha tregon detajet e natës së Shën Valentinit: Shkuam në hotel, u zhveshëm… – AlpeGossip
Sinan Hoxha tregon detajet e natës së Shën Valentinit: Shkuam në hotel, u zhveshëm…

Sinan Hoxha tregon detajet e natës së Shën Valentinit: Shkuam në hotel, u zhveshëm…

Ditën e Shën Valentinit morën shumë vëmendje, dedikimet, surprizat, dhuratat e darkat romantike të çifteve të famshëm shqiptarë të cilët zgjodhën t’i tregojnë edhe me ndjekësit. Ndërsa Sinani dhe Andrra atë ditë e shijuan në privatësi dhe nuk zbuluan si e festuan.

Megjithatë për “Thumb”, Sinani për herë të parë ka treguar detajet e natës së Shën Valentinit duke u shprehur se ai dhe Andrra shkuan në hotel.

“Hëngrëm darkë, pimë një gotë verë. Shkojmë në ndonjë hotel të mirë, jo në shtëpi se është monoton. U ngjitëm lart në hotel, u futëm në dhomë. Zhvishemi se jemi të lodhur, bëjmë një dush, shtrihemi në krevat…piiiip”, tregoi këngëtari.