E MBAN TË FSHEHTË/ Zbulohet lidhja e Lorenc Hasramës, i dedikoi… – AlpeGossip
E MBAN TË FSHEHTË/ Zbulohet lidhja e Lorenc Hasramës, i dedikoi…

E MBAN TË FSHEHTË/ Zbulohet lidhja e Lorenc Hasramës, i dedikoi…

Lorenc Hasrama, një nga këngëtarët më të pëlqyer nga publiku, jetën private e ka ruajtur gjithmonë larg syrit të mediave. Madje prej kohësh ai është në një lidhje, por të dashurën e ka mbajtur sekret.

Ka qenë vetë Lorenci që ka zbuluar sot i ftuar në “Wake up”, se në jetën e tij është një vajzë të cilës i dedikon dhe këngët, por identitetin e saj nuk e ka bërë të ditur.

Isli Islami: Ka ndonjë person të veçantë në jetën tënde në këto momente?

Lorenc Hasrama: Po

Ori Nebijaj: Që të frymëzon…

Lorenci pohon me kokë.

 

Isli Islami: Me të cilën shpenzon para…

Lorenci: Jo, jo, jemi mirë.