“DUA TË BËJ SEKS ME…”/ Enca Haxhia sapo na “rrëfeu” një sekret për të gjitha këngët e saj – AlpeGossip
“DUA TË BËJ SEKS ME…”/ Enca Haxhia sapo na “rrëfeu” një sekret për të gjitha këngët e saj

“DUA TË BËJ SEKS ME…”/ Enca Haxhia sapo na “rrëfeu” një sekret për të gjitha këngët e saj

Shpesh herë këngëtarët postojnë këngët e tyre të mëparshme në ‘story-t’ në Instagram duke na rikujtuar projektet që mund ti kishin harruar.

Enca sapo e bëri këtë gjë në Instagram. E jo për të na i rikujtuar neve, por për të na treguar se me cilën prej këngëve të saj do donte të bënte seks.
Këngëtarja postoi një fragment të këngës “Muahw” dhe shkroi: “Dua të bëj seks me këtë këngë”.

Më pas Enca postoi këngën “Jealous” me shkrimin: “Po bëj shaka. Dua të bëj seks me të gjitha këngët e mia”.


Jemi mësuar të dëgjojmë batuta nga më të ndryshmet nga ana e Encës mirëpo dëshira të tilla nuk kishim rastisur më parë. Enca njihet për të tilla shaka ndaj me siguri janë pritur me shumë sportivitet dhe me humor nga ndjekesit e saj