MBRËMJE ROMANTIKE/ Fero dhe Arbenita filmohen në momente intime (FOTO) – AlpeGossip
MBRËMJE ROMANTIKE/ Fero dhe Arbenita filmohen në momente intime (FOTO)

MBRËMJE ROMANTIKE/ Fero dhe Arbenita filmohen në momente intime (FOTO)

Reperi Fero dhe modelja Arbenita Ismajli janë kthyer në çiftin më të komentuar të showbizit, të cilët tashmë e tregojnë publikisht dashurinë e tyre dhe herë pas here ndajnë me ndjekësit poza të shumta me njëri-tjetrin.

Së fundmi, ata po kalojnë disa ditë në Gjermani, ku po shijojnë kohën së bashku dhe nuk kanë ngurruar të publikojnë në Instagram edhe momentet e tyre intime.

Ishte Arbenita ajo që publikoi në Instastory në foto ku çifti shfaqej duke u puthur në buzë teksa udhëtonin me varkë, siç mund ta shihni në foton e mëposhtme.