HOROSKOPI DHE VIPAT/ Blerim Destani një “DASH” tipik që njeh vetëm suksesin (FOTO) – AlpeGossip
HOROSKOPI DHE VIPAT/ Blerim Destani një “DASH” tipik që njeh vetëm suksesin  (FOTO)

HOROSKOPI DHE VIPAT/ Blerim Destani një “DASH” tipik që njeh vetëm suksesin (FOTO)

Blerim Destani është një nga aktorët më të mirë shqiptarë.

Në horoskop ai i përket shenjës së dashit.

Ne do ju tregojmë të gjitha karakteristikat që e bëjnë atë një “dash” vërtetë.

Dashi është I “pamëshirshëm”profesionalisht dhe këtë Blerim Destani e ka treguar në projekt artistic që ka ndërrmarë, qoft kjo në rolin e aktrimit apo të regjisë dhe produksionit. Sot renditet në një ndër aktorët më të mirë shqiptarë, madje sukse i tij është shtrirë edhe jashtë kufirit shqiptarë. Madje ka luajtur role në krah të aktorëve ndërkombëtar.

 

Karakteristikë tjetër e personave me shenjën e dashit është se ata janë të fiksuar pas aventurës.

Blerim Destani e ka treguar këtë si nëpërmjet thashethemeve për të dashura të shumta apo nëpërmjet udhëtimeve të shpeshta që ai bën.    

Dashi njihet si shenjë që krijon një impakt pozitiv tek të tjerët, madje shpesh herë edhe afeksion. Blerim Destani mbahet një nga meshkujt më të bukur dhe pëlqyer shqiptarë.

/AlpeNews.al