BËN URIMIN PREKËS NËNËS PËR DITËLINDJE/ Jul Deda: Mam, sytë e tu… (FOTO) – AlpeGossip
BËN URIMIN PREKËS NËNËS PËR DITËLINDJE/ Jul Deda: Mam, sytë e tu… (FOTO)

BËN URIMIN PREKËS NËNËS PËR DITËLINDJE/ Jul Deda: Mam, sytë e tu… (FOTO)

Julian Deda është një ndër aktorët më të mirë të humorit në Shqipëri.

Ai është shumë aktiv në rrjetet sociale, ku herë pas here publikon foto nga përditshmëria dhe jo vetëm.

Dita e sotme për aktorin është shumë e veçantë, pasi nëna e tij feston ditëlindje.

Juli ka publikuar në Instagram një foto shumë të ëmbël, ku shfaqen të dy bashkë dhe e shoqëron me një urim emocionues.

‘I shoh syte e ty. Ata flasin dhe tregojne se ti Mam je miresia vete, je paqja, je deshira per te ndertuar familje, per te rritur jete. Gezuar diten e lindjes zemra ime! Qofsh gjithmone e lumtur dhe e qeshur prane nesh. Te dua shume Mam…!’, shkruan Deda.

Screenshot_12.png