Aurela Hoxha ndez rrugët e Spanjës, pozon super sensuale (FOTO) – AlpeGossip
Aurela Hoxha ndez rrugët e Spanjës, pozon super sensuale (FOTO)

Aurela Hoxha ndez rrugët e Spanjës, pozon super sensuale (FOTO)

Modelaja e njohur shqiptare ka vijuar rrugën e karrierës së saj në Spanjë dhe me sa duket për të gjerat po shkojnë më së miri.
Aurela Hoxha është duke pozuar në një revistë spanjolle mjaft të njohur.

“Belledejour”, përkufizimi i së cilës në faqen e Instagramit është:“Kryevepër e Erotikës”.

Aurela është parë mjaft joshëse në postimet që ka treguar. Projekti i saj do të dalë i realizuar së shpejt.

Dhe vetë modelja është shprehur mjaft entuziaste për këtë projekt të ri që po realizon. Në postimet e saj ajo shtë shfaqur sensuale veshur me bikini.