E PYESIN A DO JETONTE NË SHQIPËRI ME BASHKËSHORTIN/ Adelina Tahiri: S'kam asgjë... - AlpeGossip
E PYESIN A DO JETONTE NË SHQIPËRI ME BASHKËSHORTIN/ Adelina Tahiri: S’kam asgjë…

E PYESIN A DO JETONTE NË SHQIPËRI ME BASHKËSHORTIN/ Adelina Tahiri: S’kam asgjë…

Adelina Tahiri dhe martesa e saj me avokatin maqedonas është komentuar shumë në rrjete sociale.

Ajo madje ka dhënë deklarata në emisione duke u dëshmuar fansave të saj se lidhja ishte ngritur mbi bazën e dashurisë si dhe nuk kishte gjë që keqe se i përkisnin origjnës së mdryshme.

Përmes opsionit më pyet të Instagramit ajo gjithashtu ka treguar se do jetonte në Shqipëri si dhe nuk ksihte asgjë kundër këtij fakti.