U PA NË SHOQËRINË E NORËS/ Roberti publikon foton e politikanit të njohur dhe ja çfarë ka shkruar – AlpeGossip
U PA NË SHOQËRINË E NORËS/ Roberti publikon foton e politikanit të njohur dhe ja çfarë ka shkruar

U PA NË SHOQËRINË E NORËS/ Roberti publikon foton e politikanit të njohur dhe ja çfarë ka shkruar

Nora Istrefi dhe Robert Berisha janë dy emra shumë të përfolur në publik, të cilët para pak ditëve i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare.

Nora ditë me parë kishte dal më shoqëri e në mesin e tyre ishte edhe politikani i njohur, Besnik Tahiri.

Ky takim duket se kishte ndodhur për ta përkrahur kandidaturën e Tahirit për deputet.

E përkrahje për Besnik Tahirin ka dhënë edhe ish-burri i Nora Istrefit, Robert Berisha.

Ai sot ka publikuar një foto të Tahirit duke bërë thirrje që ta votojnë atë në zgjedhjet e parakohshme parlamentare që do të mbahen me 6 tetor.