ORIOLA MARASHI “ARRATISET” PËR PUSHIME/ Shikoni kush po e shoqëron (FOTO) – AlpeGossip
ORIOLA MARASHI “ARRATISET” PËR PUSHIME/ Shikoni kush po e shoqëron (FOTO)

ORIOLA MARASHI “ARRATISET” PËR PUSHIME/ Shikoni kush po e shoqëron (FOTO)

Ajo është zyrtarisht një ndër personazhet më provokues të showbizit shqiptar dhe ky tani është fakt.

Oriola Marashi di shumë mirë se si ta përdorë profilin e saj në Instagram për benefite të sajat. Ky mesa duket është dhe një marketing i mirë përpara se ajo të lançojë këngën e parë që do të mbajë vulën e labelit “OTR”.

Ndërsa ju jeni rikthyer në punë, ka të tjerë që po shijojnë edhe motin e mirë të ditëve të fundit. Dhe një ndër ta është edhe modelja e njohur shqiptare Oriola Marashi, e cila vijon të na ngacmojë me postimet me bikini.

Siç duket ajo ka nisur pushimet dhe këtë e kemi vënë re nga instagrami i saj, mirëpo për fat të keq nuk ka e ka treguar vendndodhjen, por nga fotot duket që është një vend shumë i bukur.

Ndoshta lokacionin nuk na e tregoi, por se kush po e shoqëron po. Oriola Marashi është “arratisur” për pushime me motrën e saj Xhulia Marashi dhe foton e kësaj të fundit e ka publikuar në instastoryn e saj duke i dhënë kreditet e fotos vetes së saj, si për të na treguar që e ka dorën e artë për foto.