I DASHURI I LORI HOXHËS SHIJON DREKËN NË TIRANË/ Shihet në shoqërinë e… – AlpeGossip
I DASHURI I LORI HOXHËS SHIJON DREKËN NË TIRANË/ Shihet në shoqërinë e…

I DASHURI I LORI HOXHËS SHIJON DREKËN NË TIRANË/ Shihet në shoqërinë e…

Vis Bajraktari, i cili është dhe i dashuri i blogeres së famshme shqiptare Lori Hoxha është parë teksa shijon drekën në një nga restorantet e Tiranës.

Burime për AlpeNews thonë se ai ishte në shoqërinë e Butrint Imeri këngëtarit të preferuar të publikut shqiptar.

Të njëjtat burime shtojnë se afrimiteti i tyre ishte i madh pasi ata po diskutonin për një takim tjetër ku Butrinti të vinte sërish në Tiranë.

Mesa duket Visi dhe Butrinti qenkan miq të mirë!

/AlpeNews.al