“JANË KËNGË PËR VARRIME”/ Robert Berisha kritikon këngët e Elvanës dhe Arilenës – AlpeGossip
“JANË KËNGË PËR VARRIME”/ Robert Berisha kritikon këngët e Elvanës dhe Arilenës

“JANË KËNGË PËR VARRIME”/ Robert Berisha kritikon këngët e Elvanës dhe Arilenës

Robert Berisha i ftuar në “Aperi Fest”, ka folur për këngët e tij të preferuara në “Festivalin e Këngës” dhe për këngët që nuk i pëlqejnë. Roberti kritikoi këngët e Elvanës dhe Arilenës duke u shprehur se ato janë këngë për varrime.

“I kam dëgjuar këngët dhe po më vjen shumë keq ta them, por kam pritur më shumë prej Elvanës dhe Arilenës. Ishin këngë për varrime. Më vjen shumë keq se i kam kolege. Elvana gjithë jetën e saj ka patur këngë të mira, por kënga e festivalit nuk mu duk se i shkon Elvanës”, tha Roberti.

Këngëtari u shpreh se këngët që i pëlqejnë më shumë janë të Kastro Zizos dhe Era Rusit.