KUJDES! Njihuni me rregullin numër 1 kur bëni seks në plazh – AlpeGossip
KUJDES! Njihuni me rregullin numër 1 kur bëni seks në plazh

KUJDES! Njihuni me rregullin numër 1 kur bëni seks në plazh

Nëpër filma,  kur një çift bën seks në plazh situata është gjithmonë spontane, romantike, gati gati magjike. Tani kthehemi në realitet. Nëse vendosni ta bëni në plazh me shumë gjasa do të përfundoni me rërë nëpër vende ku nuk duhet…

Nuk thamë të hiqni dorë, por përgatituni!

1. Shkoni në një vend të sigurt

Askush s’do të arrestohet, aq më tepër për një arsye të tillë.  Kështu që sigurohuni që askush s’po ju sheh dhe vazhdoni.

2. Ejani gati.

E dimë që ju pëlqen spontaniteti, por s’doni rërë në vaginë apo jo? Një peshqir dhe letrat e lagura janë domosdoshmëri.

3. Vishni gjëra që hiqen lehtë!

Doni veshje seksi, por duhet të jenë funksionale! Një fustan i lirshëm bën punë.

4. Mos harroni paralojën

Do ta zgjojë edhe më pasionin. Filloni të flisn pisët teksa jeni ende në shezlong.

5. Mos përhapni panik nëse ndjeni dikë që kalon.

Ankthi vetëm sa do t’ju bllokojë. Ndryshoni situatën me zgjuarsi.

6. Ndaloni urgjent nëse ndjeni t’ju futet rërë në organet gjenitale!