VIZITUAN PËR HERË TË PARË GREQINË/ Beatrixit dhe Albanit u ndodh e papritura e POLICIA nuk duket gjëkundi (FOTO) – AlpeGossip
VIZITUAN PËR HERË TË PARË GREQINË/ Beatrixit dhe Albanit u ndodh e papritura e POLICIA nuk duket gjëkundi (FOTO)

VIZITUAN PËR HERË TË PARË GREQINË/ Beatrixit dhe Albanit u ndodh e papritura e POLICIA nuk duket gjëkundi (FOTO)

Betrix  dhe Alban Ramosaj vendosën të vizitonin shtetin fqinjë, Greqinë, këtë fundjavë por rrugës u ndodhi e papritura.

Ato u ndeshën me një vjedhje të dokumenteve të tyre, laptopit dhe sendeve të tjera. Të gjitha ndodheshin në makinë, xhamin e së cilës hajdutët e kishin thyer.

Por, përveç kësaj ata shprehin një tjetë shqetësim në Instagram përmes postimeve të tyre.

Mesa duket pasi kanë thirrur policinë, ajo nuk është dukur gjëkundi.

Ndërkohë Alban Ramosaj thumbon me postimin e tij policinë greke, me faktin se ajo nuk ka ardhur se janë shqiptarë.

Të gjithë jemi në pritje të shohim se çfarë ka ndodhur me Beatrixin dhe Albanin teksa akoma nuk kanë postuar për të informuar ndjekësit e tyre…

/AlpeNews.al