NUK E FSHEH MË/ Tatuazhi i Tunës në të pasme është shumë “CUTE” (FOTO) – AlpeGossip
NUK E FSHEH MË/ Tatuazhi i Tunës në të pasme është shumë “CUTE” (FOTO)

NUK E FSHEH MË/ Tatuazhi i Tunës në të pasme është shumë “CUTE” (FOTO)

Ia ka dalë ta mbajë sekret për një kohë shumë të gjatë! E kemi fjalën për këngëtaren Tuna, e cila paska realizuar një tatuazh shumë të lezetshëm në pjesën e kofshës dhe e ka fshehur më së miri!

Këngëtarja e hitit “Chonga” publikoi në “Instagram” një foto në profilin e saj, ku zbulonte edhe suvenirin që kishte gdhendur në trup.

“B L O W” – është fjala që Tuna ka zgjedhur të shkruajë në trup, që në shqip do të thotë “fryj”.

Krahas fotos Tuna shkruan edhe “TBT Bermuda”, çka ngre dyshimet se ky tatuazh mund të jetë realizuar gjatës kohës që këngëtarja realizoi klipin me të njëjtin emër në vitin 2016.