HARROJINI EMISIONET DHE KËNGËT/ Luana Vjollca bëhet aktore (FOTO) – AlpeGossip
HARROJINI EMISIONET DHE KËNGËT/ Luana Vjollca bëhet aktore (FOTO)

HARROJINI EMISIONET DHE KËNGËT/ Luana Vjollca bëhet aktore (FOTO)

Moderatorja e njohur Luana Vjollca pas përfundimit të emisionit “Shiko kush luan”, ju dedikua muzikës dhe publikoi një sërë këngësh që u kthyen në super hite.

Siç duket Luana nuk ka ndërmend të ndalet dhe së fundmi nëpërmjet një pyetësori ka pyetur ndjekësit e saj se çfarë projekti mendojnë se ajo do të sjell së shpejti.

“Çfarë mendoni që po vjen? Këngë e re, emision i ri, brand i ri apo film?”, ka shkruar Luana në postimin  saj duke lënë të kuptohet se përveç si këngëtare dhe moderatore shumë shpejt mund ta shohim dhe si aktore në ndonjë film.