JO MË 1 TETOR/ Zbulohet data zyrtare e nisjes së “Big Brother VIP” – AlpeGossip
JO MË 1 TETOR/ Zbulohet data zyrtare e nisjes së “Big Brother VIP”

JO MË 1 TETOR/ Zbulohet data zyrtare e nisjes së “Big Brother VIP”

Prej ditësh kudo në rrjet është përfolur se “Big Brother VIP” do të fillojë me datë 1 Tetor. Mirëpo, ky lajm nuk është i vërtetë.

Ky reality show do të nisë me datë 5 Tetor dhe këtë e ka konfirmuar vetë faqja zyrtare e ‘Big Brother” në Instagram. Në krye të programit do të shohim sërish moderatoren Arbana Osmani.

Deri më tani janë përfolur emra të ndryshëm që pritet të bëhen pjesë e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, duke nisur nga këngëtarë e deri te moderatorë.