I DASHURI I RI? Rita Ora doli me aktorin e famshëm dhe të gjithë mendojnë se… – AlpeGossip
I DASHURI I RI? Rita Ora doli me aktorin e famshëm dhe të gjithë mendojnë se…

I DASHURI I RI? Rita Ora doli me aktorin e famshëm dhe të gjithë mendojnë se…

Vetëm pak ditë më parë Rita Ora deklaroi se është biseksuale dhe është krenare për veten dhe historitë e saj.

Pavarësisht se biseksuale këngëtaren e kemi parë gjithmonë në shoqërinë e meshkujve dhe së fundmi ajo është parë të darkojë me aktorin e famshëm Eyal Booker.

 

27-vjeçarja dhe 21-vjeçari dukeshin shumë të relaksuar në shoqërinë e njëri – tjetrit dhe kjo hodhi dyshimet se ata mund të jenë në një lidhje dashurie.