PA TË BRENDSHME NË PARTY/ Linda Rei hap këmbët dhe i del sheshit zona intime (FOTO) – AlpeGossip
PA TË BRENDSHME NË PARTY/ Linda Rei hap këmbët dhe i del sheshit zona intime (FOTO)

PA TË BRENDSHME NË PARTY/ Linda Rei hap këmbët dhe i del sheshit zona intime (FOTO)

Linda Rei ështënjë ndër personazhet më të bujshme të mediave shqiptare. Edhe pse mbas mbarimit të spektaklit “Dance with me”  ajo u zhduk nga ekrani ,Linda është shumë aktive në rrjetet sociale.

Linda dhe në një intervist të dhënë për AlpeNews  ka treguar gjithmonë se di si ta shijojë jetën dhe i pëlqejn festat .

Së fundmi ajo ka dalë me shoqërin për tu argëtuar dhe fotot e nxehta nuk kanë munguar në llogarinë e saj Instagram,Linda ka publikuar një foto ku shihet me një fustan të kuq  dhe me një vodlka mes këmbëve.

Mirëpo detaj që na zunë syt është se Linda nuk ak veshur të brendshme dhe dashur pa dashur i ka dalë sheshit zona intime.