PROVOKUESE ME TH*THKAT QË I DUKEN/ Françeska Jaçe ”tërbon” dhe njëherë rrjetin (VIDEO) – AlpeGossip
PROVOKUESE ME TH*THKAT QË I DUKEN/ Françeska Jaçe ”tërbon” dhe njëherë rrjetin (VIDEO)

PROVOKUESE ME TH*THKAT QË I DUKEN/ Françeska Jaçe ”tërbon” dhe njëherë rrjetin (VIDEO)

Françeska Jaçe është një nga vajzat më të komentuara të showbiz-it shqiptar. Ajo gjithnjë di të tërheqë vëmendjen e publikut dhe ndjekësve të saj me fotot dhe videot provokuese që poston.

Ditën e djeshme ajo ka postuar në storyn e saj të Instagramit një video ku duket tepër seksi dhe provokuese e veshur me një golf të ngushtë nga i cili i duket gjoksi pa sutjena dhe një palë streçe lëkure.

Duhet ta themi se Françeska di ta ”tërbojë” rrjetin çdo herë me postimet e saj. /AlpeGossip.al