Të veshur bukur dhe elegantë, Adelina Ismaili i bën dedikim romantik bashkëshortit (FOTO) – AlpeGossip
Të veshur bukur dhe elegantë, Adelina Ismaili i bën dedikim romantik bashkëshortit (FOTO)

Të veshur bukur dhe elegantë, Adelina Ismaili i bën dedikim romantik bashkëshortit (FOTO)

Adelina Ismaili e ka shprehur publikisht dashurinë që ka për bashkëshortin e saj, Vali Krasniqi.

Në një postim të fundit që këngëtarja bëri në Instagram, ajo i dedikon disa fjalë zemre:

“Ti je arsyeja e lumturisë time. Të dua”, shkroi këngëtarja nën fotografinë e tyre të përbashkët ku shihen të veshur bukur dhe mjaft elegantë.

Adelina së fundmi iu rikthye muzikës me një këngë të re të cilën e solli me videoklip. “T’iqja” mblodhi më shumë se 2 milionë klikime dhe u pëlqye nga publiku