TË VOGLA DHE TË IMËTA/ Ja 7 veshjet që do ju bëjnë të dukeni super seksi për pranverën – AlpeGossip
TË VOGLA DHE TË IMËTA/ Ja 7 veshjet që do ju bëjnë të dukeni super seksi për pranverën

TË VOGLA DHE TË IMËTA/ Ja 7 veshjet që do ju bëjnë të dukeni super seksi për pranverën

Kur jeni të shkurtëra dhe të imëta pazaret për veshje janë paksa beteje. Stili i rrugës dhe trendi i viteve 80 do ju ndihmojn të ndiheni më të sigurta në ato që zgjidhni. Sigurisht që duhet të dini disa hile apo të shihni disa modele që të inspiroheni për blerjet e ardhshme.

Nga ngjyrat,printet, fustane dhe pantallonat gjithmonë është e rëndësishme të bëni kombinimin e  duhur për tu dukur sa më në formë.

Ja 7  trendet e veshjeve që duhet tu besoni dhe  të frymëzoheni.

/Alpegossip.al

AlpeNews.al