KYLIE DHE TRAVIS I VËNË FLAKËN INSTAGRAMIT/ Publikojnë fotot e nxehta nga pushimet në parajsë – AlpeGossip
KYLIE DHE TRAVIS I VËNË FLAKËN INSTAGRAMIT/ Publikojnë fotot e nxehta nga pushimet në parajsë

KYLIE DHE TRAVIS I VËNË FLAKËN INSTAGRAMIT/ Publikojnë fotot e nxehta nga pushimet në parajsë

Kylie Jenner dhe partneri i saj Travis Scott aktualisht po pushojnë në një nga vendet më përrallore dhe ekzotike të botës ose le ta quajmë më mirë parajsë duke qenë se ende asnjëri nga të dy nuk na ka treguar se ku ndodhen.

Nga fotot dhe videot e publikuara në rrjetet përkatëse sociale, gjithçka duket perfekte dhe me aq sa kemi parë, janë vetëm ata të tre, Kylie, Travis dhe vogëlushja Stormi.

Së fundmi 21-vjeçarja ka postuar dy foto të nxehta në llogarinë e saj në Instagram ku shfaqet pranë reperit dhe çfarë të themi…duken më të dashuruar se kurrë më parë.

View this post on Instagram

baecation 🖤💦

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on