ISLI ISLAMI HABIT ME PËRGJIGJEN/ Moderatori zbulon periudhën më të keqe të jetës – AlpeGossip
ISLI ISLAMI HABIT ME PËRGJIGJEN/ Moderatori zbulon periudhën më të keqe të jetës

ISLI ISLAMI HABIT ME PËRGJIGJEN/ Moderatori zbulon periudhën më të keqe të jetës

Isli Islami është një nga moderatorët më modernë të ekranit shqiptar. Prej disa sezonesh ai drejton programin e mëngjesit në ‘Top Chnnel’, së bashku me Ori Nebijaj.
Islami ka zgjedhur një formë tepër interesante për të qenë më pranë ndjekësve të tij, duke ju përgjigjur herë pas here pyetjeve që i drejtohen në ‘Instagram’.
Së fundmi në një prej pyetjeve se cila ka qenë periudha më e mirë e Islit, ai është përgjigjur duke treguar periudhën më të keqe të tij, e cila ka qenë gjimnazi.
Ashtu si dhe në shumë përgjigje të tjera, moderatori ka zgjedhur të jetë i drejtëpërdrejtë dhe transparent me të gjithë fansat e tij