XHAKETA DHE PRINTE/ Si u veshën BLOGERET shqiptare këtë javë: Nga Armina tek Lori (FOTOT) – AlpeGossip
XHAKETA DHE PRINTE/ Si u veshën BLOGERET shqiptare këtë javë: Nga Armina tek Lori (FOTOT)

XHAKETA DHE PRINTE/ Si u veshën BLOGERET shqiptare këtë javë: Nga Armina tek Lori (FOTOT)

Vjeshta ka ardhur prandaj ne duhet të dimë si të jemi gjithmonë “cool” . Nëse e keni të vështrirë të përzgjidhni veshjet e duhura mund të inspiroheni nga blogeret shqiptare, sipas zgjedhjeve të AlpeNews.al.

Xhaketa, printe leopardi, prerje simetrike  dhe fustante të viteve ’70 ishin veshjet që bukuroshet tona zgjodhën për këtë javë.

Nëse i hidhni një sy veshjeve do të kuptoni se janë thjesht të adhurueshme dhe janë pikërisht “must” i vjeshtës. Mundi ti kombinoni lehtësisht dhe ti përshtatni me aktivitetet e përditshmve ose evente të ndryshme.

Armina Mevlani

Jonida Maliqi

Lori Hoxha

Angelina

Estela Ujka

/AlpeNews.al