Plas SHERRI/ Fjorentina e BB9 shpërthen në ofendime të rënda kundër Damianos: Nëse ke b*thë hajde dhe… (FOTO) – AlpeGossip
Plas SHERRI/ Fjorentina e BB9 shpërthen në ofendime të rënda kundër Damianos: Nëse ke b*thë hajde dhe… (FOTO)

Plas SHERRI/ Fjorentina e BB9 shpërthen në ofendime të rënda kundër Damianos: Nëse ke b*thë hajde dhe… (FOTO)

Në edicionin e kaluar të ‘Big Brother Albania’ dy nga konkurrentët më të diskutuar kanë qenë Fjorentian Halili dhe Damiano Agalliu, të cilët që brenda në realty shown kanë treguar rivalitetin e tyre.

Pas daljes nga loja ata vazhduan të kishin konflikte të ndryshme me njëri- tjetrin dhe përpara disa muajsh diskutuan shumë nga mediat për një sherr virtual që nisi pasi Damiano i tha Fjorentinës se nëse s’ka ndonjë projekt të ri për njerëzit të iki të haj bukë me domate.

Mirëpo edhe pse prej muajsh ata nuk kanë pasur asnjë komunikim dhe u duk se sherri i tyre i dikurshëm u la me aq, mesa duket gjakrat janë rindezur mes tyre. Pak minuta më parë Fjorentina ka bërë një status në ‘Instastory’ ku e ofendon rëndë ish banorin e BB9.

“Ooo Dami o nishi Suedis në ke b… sic bën nëpër rrjete sociale hajte të ta shikojmë sa b… ke dhe ball për ball me mua o femër e degjenerume, po pres të më zhbllokosh nga nr dhe insta që të flasim se femrar si ty këtë bëjnë të bëjnë bllok hajt ta shohim një her sa trim je po të pres”, ka shkruar ajo në postimin e saj.

 

Ende nuk dihet shkau që Fjorentina ka shpërthyer kundër Damianos, dhe ish konkurrenti nuk ka reaguar akoma për këtë deklaratë.