MBETI DUKE KOPJUAR KIMIN/ Fansat nxehen dhe flliqin këngëtaren shqiptare: Kot mundohesh… – AlpeGossip
MBETI DUKE KOPJUAR KIMIN/ Fansat nxehen dhe flliqin këngëtaren shqiptare: Kot mundohesh…

MBETI DUKE KOPJUAR KIMIN/ Fansat nxehen dhe flliqin këngëtaren shqiptare: Kot mundohesh…

Fjolla Morina është një ndër  këngëtaret më seksi të showbizit. Prej kohësh ajo vihet në shënjestër të mediave dhe fansave pasi  kopjon gjithmon look-une  Kim Kardashian.

Nga modeli i flokëve deri tek setet fotogafrike gjithçka është identike me ato të Kimit dhe së fundmi duket se Fjolla po e tepron.

Ditëne  sotme ajo ka publikaur një foto ku fansat e kanë kritikuar ashpër për stilin e kopjuar nga Kimi dhe ne u japim të drejtë.

“Nashta bohesh najher si Kimi kur  të plakesh .Sigurt. Kot mundohesh larg jeni” : ishte komenti pikant i një fansi .

 

View this post on Instagram

🐰

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

AlpeNews.al