PASI TAKOI KATE/ Të gjithë po pyesin pse qau Meghan Markle gjatë eventit (FOTO) - AlpeGossip
PASI TAKOI KATE/ Të gjithë po pyesin pse qau Meghan Markle gjatë eventit (FOTO)

PASI TAKOI KATE/ Të gjithë po pyesin pse qau Meghan Markle gjatë eventit (FOTO)

Ndërsa dje të gjithë shkruan për takimin miqësor mes Meghan Markle dhe Kate Middleton në syrin e publikut, sot po flitet për lotët e princeshës më të re.

Gjatë eventit që mblodhi familjen mbretërore, sipas medias “Hello!” Meghan Markle mësohet se nisi të përlotej.

Ja një provë:

Të gjithë jemi kuriozë që të dimë se çfarë e bëri atë të qante?! Sipas medias, ajo ishte duke dëgjuar tenorin Alfie Boe të performonte versionin pa muzikë të këngës “Run” nga Snow Patrol.

Westminster Abbey

@wabbey

Tenor @AlfieBoe performs ‘Run’ by @snowpatrol.

54 people are talking about this

Kështu që asgjë për t’u shqetësuar, plus faktit që hormonet në këtë periudhë të shtatzënisë bëjnë të veten