ME MBATHJE PARA PUBLIKUT/ Melinda shokon të ftuarit me veshjen (FOTO) – AlpeGossip
ME MBATHJE PARA PUBLIKUT/ Melinda shokon të ftuarit me veshjen (FOTO)

ME MBATHJE PARA PUBLIKUT/ Melinda shokon të ftuarit me veshjen (FOTO)

Melinda Ademi është kthyer në një nga reperet më të suksesshme të tregut muzikor shqiptar dhe këngët e saj janë bërë hite e dëgjohen kudo.

Së fundmi Melinda ishte e ftuar të performonte në një koncert ku e ka shokuar publikun me veshjen.

Melinda u shfaq me mbathjedhe xhaketë me xixa. Reperja dukej në super formë e madje e ndezi atmosferën me twerk.

Veshja e Melindës po komentohet shumë në media ditën e sotme, por reperja e ka treguar gjithnjë ekstravagancën e saj.

Kujtojmë që kënga e fundit nga Melinda “A don pak” pati shumë sukses.