Ndodhen me pushime/ Ja si e nisin ditën Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij: Duke … (FOTO) – AlpeGossip
Ndodhen me pushime/ Ja si e nisin ditën Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij: Duke … (FOTO)

Ndodhen me pushime/ Ja si e nisin ditën Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij: Duke … (FOTO)

Granit Xhaka dhe Leonita janë bërë një nga çiftet më të përfolura në rrjete sociale.

Kjo sepse gjatë Kampionatit Botëror “Russia 2018″, Graniti mori vëmendje të madhe me golin që shënoi kundër Serbisë, shkruan lajmi net.

E pas kësaj çdo postim i veçantë i Granitit dhe bashkëshortes së tij është në fokus të mediave rozë, posaçërisht tani kur ndodhen në pushime.

Çifti kanë filluar ditën duke bërë ushtrime në palestër:”Duke punuar”, ka shkruar Leonita.

Nga ana tjetër, dyshja para pak ditësh festuan 1 vjetorin e martesës.