E NXORRI SHESHIT/ Genta Gjalpi publikon foton me gjoksin jashtë por ky detaj “na habiti” – AlpeGossip
E NXORRI SHESHIT/ Genta Gjalpi publikon foton me gjoksin jashtë por ky detaj “na habiti”

E NXORRI SHESHIT/ Genta Gjalpi publikon foton me gjoksin jashtë por ky detaj “na habiti”

Genta Gjalpi u bë e njohur për publikun shqiptar pasi mori pjesë në “big brother”. Genta është një ndër personazhet më të përfolur në mediat rozë,e cila tërheqë gjithmon vëmendje me statuset dhe pozat provokuese.

Ish banorja është shumë ative në rrjetin social Instagram ku publikon foto të ndryshme nga e përditshmja. Disa minuta më përpara Genta ka publikuar një foto ku tregon më shumë seç duhet por ajo që na bëri përshtypje ështeë se Genta kësaj here ka vendosur të bllokoj komentet.