Moderatorja shqiptare kërcim në tub/ “Shokohet” publiku në “Dance with me” (FOTO) – AlpeGossip
Moderatorja shqiptare kërcim në tub/ “Shokohet” publiku në “Dance with me” (FOTO)

Moderatorja shqiptare kërcim në tub/ “Shokohet” publiku në “Dance with me” (FOTO)

Është mbajtur sot puntata e rradhës e “Dance with me”, spektakli që argëton shqiptarët çdo të hënë. Këtë herë moderatorja shqiptare Leila Kraja dhe Robert Berisha kanë ardhur me një kërcim shumë të nxehtë në tub.
E veshur me body dhe me hiret e ekspozuara Leila e dogji skenën e “Dance with me” dhe po kështu edhe Roberti.

Dyshja u duartrokit shumë dhe u vlerësua me pikë të larta. Në fund të kërcimit Robert Berisha falenderoi produksionin që i ofroi të ishte pjesë e këtij spektakli dhe tha se u kënaq shumë.

Disa momente nga ky kërcim “Xing.al” jua sjell më poshtë.